aboutus

hunan c&l Co.,Ltd.

hunan c&l Co.,Ltd. hunan c&l Co.,Ltd. hunan c&l Co.,Ltd. hunan c&l Co.,Ltd.
1 2 3 4
Rodzaj działalności: Producent
Firma Handlowa
Sprzedawca
Rynek Główny: Ameryka Północna
Azji wschodniej
Na calym swiecie
Ilość pracowników: 100~120
Coroczne wyprzedaże: 30,000,000-50,000,000
Rok założenia: 2006
pc Export: 50% - 60%
O nas
Wprowadzenie

Boomwow Confetti ma siedzibę w Chinach i zajmuje się głównie produkcją i dostawą wszystkich wariantów produktów konfetti oraz wielu innych kreatywnych artykułów imprezowych.Mamy klientów z ponad 50 krajów, co czyni nas zdecydowanie jednym z najlepszych dostawców imprez na całym świecie.


Firma Boomwow Confetti została założona w 2006 roku i obecnie zatrudnia ponad 50 pracowników zajmujących się wyłącznie sprzedażą / marketingiem / technikiem, co umożliwia nam ciągłe wytwarzanie nowych produktów.Wszyscy nasi klienci są zadowoleni z naszych wysokiej jakości produktów, doświadczonego i profesjonalnego wsparcia / porady, wydajnej i wysokiej jakości usług, ciągłych innowacji produktów.


Nasi dystrybutorzy ściśle z nami współpracują, ponieważ jesteśmy bez wątpienia najlepszą i zdrową marką, cieszyli się z bycia naszymi dystrybutorami i oczywiście zarobili dużo pieniędzy niż kiedykolwiek.Zawsze zapraszamy do kontaktu w celu konsultacji z dystrybutorem.Jeśli w każdym razie nie możesz być naszym dystrybutorem, przyjmujemy również zamówienia OEM.
Boomwow Confetti jest zawsze do Twojej dyspozycji, a co ważniejsze, stale się wyposażamy, aby utrzymać wiodącą pozycję na rynku.Jesteśmy pewni, że tak.Wygrajmy razem.

Historia

Firma Boomwow Confetti została założona w 2006 roku i obecnie zatrudnia ponad 50 pracowników zajmujących się wyłącznie sprzedażą / marketingiem / technikiem, co umożliwia nam ciągłe wytwarzanie nowych produktów. Wszyscy nasi klienci są zadowoleni z naszych wysokiej jakości produktów, doświadczonego i profesjonalnego wsparcia / porady, wydajnej i wysokiej jakości usług, ciągłych innowacji produktów.

 

Chiny hunan c&l Co.,Ltd. profil firmy 0Chiny hunan c&l Co.,Ltd. profil firmy 1Chiny hunan c&l Co.,Ltd. profil firmy 2Chiny hunan c&l Co.,Ltd. profil firmy 3

Usługa

Dlaczego Boomwow?


* Odpowiadamy szybko !!!!
* Wyprodukowano w Chinach, sprzedawane na całym świecie.
* Specjaliści od marketingu na całym świecie
* 12-letnie doświadczenie
* Platforma kompleksowa
* Dział badań i rozwoju
* Projektant wewnętrzny
* Wysoka i spójna jakość
* Wprowadzenie nowego produktu w styczniu / kwietniu / lipcu / październiku.
* Szybka dostawa
* Jakość usług

 

Zapewniamy:
* Usługa projektowania niestandardowego
* Usługa co-brandingu.
* Wsparcie marketingowe
* Pomoc techniczna
* Porady i wsparcie dotyczące wydarzeń
* Trening

Nasz zespół

Chiny hunan c&l Co.,Ltd. profil firmy 0Chiny hunan c&l Co.,Ltd. profil firmy 1Chiny hunan c&l Co.,Ltd. profil firmy 2Chiny hunan c&l Co.,Ltd. profil firmy 3

Szczegóły kontaktu